Forside / Om oss / Organisasjonen / Ansatte

Ansatte

Ansatte

Her finner du oversikt over våre ansatte.

Kontoret i Oslo:

Marianne Bremnes, Generalsekretær.
Telefon: +47 971 85 848
Kontorsted: Oslo

Rune Frank Brunslid,
Nestleder
E-post: rune.frank.brunslid@korforbundet.no
Telefon: +47 979 47 887
Kontorsted: Oslo

Anna Granqvist
, Kommunikasjonskonsulent
E-post: anna@korforbundet.no
Telefon: +47 930 52 111
Kontorsted: Oslo

Inger-Pernille Stramrud, Musikkfaglig korkonsulent for Sør- og Østlandet
E-post: inger-pernille.stramrud@korforbundet.no
Telefon: +47 994 08 898
Kontorsted: Oslo

Lene Dalen, Økonomiansvarlig
E-post: lene.dalen@korforbundet.no
Telefon: +47 22 39 68 50
Kontorsted: Oslo

Martin Borgnes, Rådgiver støtteordninger
E-post: martin.borgnes@korforbundet.no
Telefon: +47 959 00 678 
Kontorsted: Oslo

Mathilde Espeseth, Administrasjonskonsulent
E-post: mathilde@korforbundet.no 
Telefon: +47 476 60 133
Kontorsted: Oslo

Roar Barros-Ødegård, Produsent
E-post: roar.barros-odegaard@korforbundet.no
Telefon: +47 464 73 199
Kontorsted: Oslo

Landet rundt:

Annlaug Hus, Musikkfaglig korkonsulent for Vestlandet
E-post: annlaug.hus@korforbundet.no
Telefon: +47 476 69 638
Kontorsted: Bergen

Hans Vist, Distriktskonsulent for Norges Korforbund Nord-Trøndelag
E-post: hans.vist@korforbundet.no
Telefon: +47 952 20 880
Kontorsted: Levanger

Kaja Olaussen, Distriktskonsulent for Norges Korforbund Hordaland
E-post: nk-hordaland@korforbundet.no
Telefon: +47 555 63 865
Kontorsted: Bergen

Marita Havaas Olsen, Produsent og korkonsulent for Nord-Norge
E-post: marita.havaas.olsen@korforbundet.no
Telefon: +47 911 29 810 
Kontorsted: Narvik

Tove Ramlo-Ystad, Musikksjef
E-post: tove.ramlo-ystad@korforbundet.no
Telefon: +47 917 66 158
Kontorsted: Trondheim

Trine Lyng Andersen, Distriktskonsulent for Norges Korforbund Sør-Trøndelag og korkonsulent for Midt-Norge.
E-post: trine.lyng.andersen@korforbundet.no
Telefon: +47 932 81 714
Kontorsted: Trondheim

Wenche Helgesen, Musikkfaglig distriktskonsulent for Norges Korforbund Vestfold-Telemark
E-post: wenche.helgesen@korforbundet.no
Telefon: +47 908 56 285
Kontorsted: Sandefjord